.

.

צללית כלב חג המולד חצאית עץ חג המולד חג המולד 30 x 30 קישוטי חג המולד מחצלת מחצלת בסיס עץ חורף למסיבת עיצוב חיצונית מקורה.

צללית כלב חג המולד חצאית עץ חג המולד חג המולד 30 x 30 קישוטי חג המולד מחצלת מחצלת בסיס עץ חורף למסיבת עיצוב חיצונית מקורה.

ILS 58.80

כמות
בחנות.

? חומר : פוליאסטר. אלגנטית, נוחה ורכה נוגעת לגעת ביד מעניקה לך תחושה חגיגית חגיגית וחזקה ומביאה לך את רוח חג המולד על ידי קישוטים לעץ חג המולד. ? גודל : 30 "x 30". ניתן להתאים אותו. אנא שלחו לנו את הדרישות שלכם תוך 24 שעות. ללא תוכן מותאם אישית, אנו נשלח את מוצר ברירת המחדל. תרחישים ישימים : חג המולד, ליל כל הקדושים, משחק תפקידים לחג המולד, מכירות, מבצעים, חגיגות שנתיות, פעילויות קהילתיות, הופעות במה, מסיבות חג וכו 'במהלך ליל כל הקדושים, חג המולד ושנה החדשה, השתמש באביזר המהנה הזה כדי להביא לך שמחה ולך מִשׁפָּחָה. ? עיצוב ייחודי : קשרים בפתיחה יכולים לאבטח את חצאית עץ חג המולד בנוחות. קשר קשת מעודן הוא גם קישוט חג נחמד. חומר רך, עם מראה טוב, מגע יד רך, קל ונוח מביא תחושה חגיגית חמה לעיצוב חג המולד שלך. ? שירות : יש לנו צוות לקוחות ייעודי לאחר מכירות, אם יש לך שאלה לגבי המוצר שלנו, צור איתנו קשר ישירות, אנו ניתן לך פיתרון מרוצה. ? חומר : פוליאסטר. אלגנטית, נוחה ורכה נוגעת לגעת ביד מעניקה לך תחושה חגיגית חגיגית וחזקה ומביאה לך את רוח חג המולד על ידי קישוטים לעץ חג המולד. ? גודל : 30 "x 30". ניתן להתאים אותו. אנא שלחו לנו את הדרישות שלכם תוך 24 שעות. ללא תוכן מותאם אישית, אנו נשלח את מוצר ברירת המחדל. תרחישים ישימים : חג המולד, ליל כל הקדושים, משחק תפקידים לחג המולד, מכירות, מבצעים, חגיגות שנתיות, פעילויות קהילתיות, הופעות במה, מסיבות חג וכו 'במהלך ליל כל הקדושים, חג המולד ושנה החדשה, השתמש באביזר המהנה הזה כדי להביא לך שמחה ולך מִשׁפָּחָה. ? עיצוב ייחודי : קשרים בפתיחה יכולים לאבטח את חצאית עץ חג המולד בנוחות. קשר קשת מעודן הוא גם קישוט חג נחמד. חומר רך, עם מראה טוב, מגע יד רך, קל ונוח מביא תחושה חגיגית חמה לעיצוב חג המולד שלך. ? שירות : יש לנו צוות לקוחות ייעודי לאחר מכירות, אם יש לך שאלה לגבי המוצר שלנו, צור איתנו קשר ישירות, אנו ניתן לך פיתרון מרוצה. עץ חג המולד חצאיות : מסיבת חג מולד, קישוט חג המולד, חתונה, אירוסין, יום נישואין, מסיבה, קישוט משרדים, פסטיבל, קישוטים לחג מסחרי, מתנה לשנה החדשה. הוסף תחושה מסביב לחג : הסתרת עמדת העץ שלך ולגרום למתנות שלך להתבלט מתחת לעץ. קישוט חג מקסים מביא יותר אושר לביתכם. הגנת הרצפה שלכם מפסולת עץ אורן לא רצויה מעץ חג המולד שלכם. חצאית העץ האטרקטיבית הזו מגנה על ביתכם מפני מחטי אורן ועץ עץ. מסיבה משמחת תחושה וזיכרונות חג יפים. הופך את המתנה המושלמת למשפחה ולחברים. כיצד לבחור את הגודל הנכון לגבי חצאית העץ? 1. מדוד את השטח הכבוש על ידי החצאית כדי לקבוע את הגודל המרבי שניתן להכיל באזור .2. חפש חצאיות בקוטר זהה כמו הטווח הרחב ביותר של עץ. כדי לקשט בצורה מושלמת את העץ שלך, אנו ממליצים לקוטר חצאית העץ יהיה גדול לפחות 3 סנטימטרים מכל רוחב העץ. חצאית עץ חג המולד היא אריזה מתקפלת. זה אולי קצת קמטים וסימנים כאשר חצאית העץ נפרשת, כך שתוכל להשתמש בברזל כדי להסיר את הקמט ולהפוך את חצאית העץ למושלמת .2. אתה יכול לקפל אותו לחנות אם לא צריך .3. שטיפת ידיים במים קרים. אנא אפשר מעט סטייה בגודל עקב מדידה ידנית.

הפרמטרים של המוצר

קונים גם אוהבים את זה